Coca Cola: "Ürünlerimizi marketlerden satın alıp sokağa dökerek yapılan protestoları biz de destekliyoruz."
Devamını Oku
Durduk yere bir bebeği eline alıyor, tokat atıyor yere fırlatıyor sonra da tekmeliyor... Ve bu herif alkollüydüm deyip sıyrılıyor. Yazıklar olsun! Bunu kabul görene de; dibinde durup onu durdurmayana da; cezalandırılması için harekete geçmeyene de.... #HayvanaŞiddetSuçtur
Devamını Oku
Amcam;" yanıma suriyeli eleman alacağım." dedi. "Beni al." dedim. "Arapça biliyor musun?" dedi. "Hayır."dedim. Kriterlerine uymuyormuşum. Yengemden öğrendim. Dükkâna gelen müşterilerin- %80'i Suriyeliymiş.
Devamını Oku
Bir Mustafa Kemal daha çıkarmı bilinmez bu gidişat Osmanlı’nın yıkılışının sonu gibi. Biz derst çıkaramadık ama düşmanlarımız derslerine iyi çalışmışlar
Devamını Oku
Biz 50 kuruş eksik diye dolmuşa binmeye utanıyoruz. Millet milyon dolar yemiş yüzü bile kızarmıyor.
Devamını Oku
Bazı insanlarda hiç Allah korkusu kalmamış şuraya bak yahu 700 Binliralık saat takan kişiyi halen savunuyorlar şaka gibi Ülkedeyiz. Asgari ücretten, emekli maaşından haberiniz varmı kardeşim? ne bu sizdeki parti fanatikliği anlamıyorum.
Devamını Oku
Bir tarafta 50 milyon Euro rüşvet alan bir bakan,bir tarafta intihar ettiğinde cebinde 6 TL bulunan öğretmen adayı.
Devamını Oku
Geleceğimizin baş mimarı olan öncelikle Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 kasımını öğretmenler günü kutlu olsun.
Devamını Oku
Başta Başöğretmeniz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere geleceğimizi emanet ettiğimiz tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarım.
Devamını Oku
Ecevit'e yazar kasa atan esnaf, zamanında Dolar 3.98 olacağını bilseydi, Ecevit'in önüne güller, karanfiller atmıştı..!
Devamını Oku

Yinebirgün Hikaye paylaşım platformu

Herkesin bir hikayesi var...